Randki w Białymstoku

Województwo podlaskie ze stolicą w Białymstoku z pozoru niczym nie różni się od innych, rozwijających się miast naszego kraju. Tymczasem to wyjątkowo piękne miejsce, zwłaszcza, że Białystok może pochwalić się nie tylko ciekawymi zabytkami architektonicznymi, ale również dużą ilością miejskiej zieleni. To właśnie parki i pomniki przyrody sprawiają, że wypoczywa i żyje się tu zupełnie inaczej niż w innych regionach Polski. Jednak chociaż miasto to jest obecnie w fazie dynamicznego rozwoju i ma do zaoferowania wiele ciekawych miejsc do spędzania wolnego czasu, to mimo to, singli jest tu nadzwyczaj dużo. Białostockie uczelnie, kawiarnie czy centra handlowe sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości, jednak co mają zrobić ci, którzy wciąż zmagają się z samotnymi wieczorami? 

Sprawdź z kim na randki w Białymstoku umówisz się na portalu StrefaRandki.pl!

Poznaj drugą połowę w Białymstoku poprzez portal Strefa Randki

Coraz więcej osób szuka swojej drugiej połowy za pośrednictwem sieci. Nie bez powodu świat, w którym żyjemy jest określanym mianem „globalnej wioski”. W dobie Internetu ta forma kontaktu odgrywa coraz większe znaczenie. Chcąc wyjść naprzeciw wszystkim samotnym osobom, stworzyliśmy serwis, za pośrednictwem którego mogą znaleźć swoją wymarzoną połowę. Decydując się na rejestrację w naszym portalu, każdy singiel szybko się przekona, że to rzeczywiście portal, który zwiększa szanse na spotkanie wymarzonej miłości. My nie tylko staramy się skrócić czas poszukiwań ciekawych osób, poprzez prezentację tylko i wyłącznie dopasowanych profili, ale jesteśmy także w stanie zaaranżować randkę. Jeśli więc obie strony wyrażą zgodę na spotkanie, możecie wspólnie skorzystać z naszych propozycji na randkę w Białymstoku, wybierając sesję fotograficzną czy piknik poza miastem.

Białostockie atrakcje dla singli

Białystok jest rozwijającym się miastem, do którego z roku na rok przybywa coraz większa liczba młodych osób. Miasto bardzo dba o osoby w młodym wieku, oferując im niezwykle bogatą ofertę kulturalną. Kina, teatry, galerie sztuki – stoją przed mieszkańcami Białegostoku otworem. Co więcej, w mieście nie brakuje również ciekawych i urokliwych zakątków, które śmiało można wybrać na romantyczną randkę z nowo poznaną osobą.

Gdzie na randkę w Białymstoku?

Wybierając się na randkę w Białymstoku, na pewno warto wziąć pod uwagę niezwykle piękny deptak – plac miejski, który do użytku został oddany w 2007 roku. To jedno z ciekawszych białostockich miejsc. Deptak został zaprojektowany niezwykle stylowo, bowiem gdzieniegdzie rozstawiono ławeczki, na których można przysiąść. Szczególnie pięknie jest tutaj po zapadnięciu zmierzchu, gdy zapalają się nowoczesne latarnie, dodające jeszcze większego uroku temu miejscu.
Ciekawą propozycją na randkę z nowo poznaną osobą może okazać się również Park Planty. Park ten łączy wprawdzie białostockie parki – Park Zwierzyniec oraz Park Poniatowskiego, jednak ma w sobie coś wyjątkowego i niezwykłego. Można tu wspólnie wybrać się na spacer, a przechadzka niedużymi alejkami na pewno będzie miłym odpoczynkiem od wielkomiejskiego gwaru i hałasu. W parku tym dodatkowo można podziwiać piękne rzeźby, między innymi rzeźbę Praczki oraz rzeźbę Psa Kawelina.

Polecamy także na randkę w Białystok

Club House

ul. Lipowa 3, 15-424 Białystok


Kawiarnia Castel

ul. Spółdzielcza 10, 15-441 Białystok


Zobacz także inne miejsca na randkę BiałystokZobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne