Randki w Gdańsku

Jesteś mieszkańcem Gdańska, przepięknego miasta położonego tuż nad Bałtykiem? Jeśli tak, to na pewno doskonale wiesz, że tutaj nie można się nudzić, zwłaszcza, że dodatkowym atutem Gdańska jest bliskość Gdyni i Sopotu, miast, które razem tworzą Trójmiasto. Jednak nawet największe atrakcje tego regionu nie są w stanie zastąpić drugiej połowy, o czym na pewno wiedzą wszyscy Gdańszczanie. Bycie singlem niestety oznacza spędzanie samotnych wieczorów oraz weekendów, a to właśnie wówczas w mieście odbywa się najwięcej imprez oraz festiwali, w których można by było uczestniczyć wraz ze swoją sympatią. Jeśli samotność doskwiera Ci coraz bardziej, warto byś przyjrzał się jednemu ciekawemu miejscu w sieci, którym jest portal Strefa Randki. Sprawdź z kim na randki umówisz się w Gdańsku na StrefaRandki.pl!

Strefa Randki na pomoc samotnym z Gdańska

Strefa Randki to nie zwykły, matrymonialny portal, w którym znajdziesz tylko numery telefonów do osób chcących spotkać miłość. Nie, nie zaoferujemy Ci krótkotrwałych, przelotnych możliwości. Damy Ci prawdziwą możliwość stworzenia udanego związku z osobą, którą znajdziemy właśnie dla Ciebie. Nie musisz obawiać się, że umówienie się na randkę zwykle pochłania wiele czasu. Dzięki nam będziesz mógł znacznie skrócić ten czas, bowiem zaprezentujemy Ci tylko i wyłącznie profile dopasowanych osób do Twoich preferencji. Co więcej, jeśli obie strony wyrażą chęć na spotkanie, pomożemy Wam zorganizować randkę. Możecie zdecydować się na udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, połączonej z lekcją fotografowania dla dwojga bądź wybrać się na romantyczny piknik za miastem. My oczywiście dostarczymy prowiant, a Wy nie będziecie musieli obawiać się o podział kosztów za randkę.

Randka na gdańskim rynku?

Gdański rynek wraz z popularnym deptakiem, wiodącym ulicą Długą jest chyba najbardziej reprezentatywnym miejscem całego Trójmiasta. Do ulicy przylegają ściśle kolorowe kamienice, a poza nimi można tu zobaczyć wiele zabytków. Symbolem tego miejsca do lat jest również Fontanna Neptuna, którą na pewno warto zobaczyć z nowo poznaną osobą. Jeśli tylko zdecydujemy się na randkę właśnie tu, w samym sercu Gdańska, na pewno nie będziemy się nudzić. Warto wybrać się tu na spacer zarówno w ciągu dnia, jak i po zapadnięciu zmierzchu, kiedy jest tu szczególnie romantycznie i nastrojowo.

Top 3 propozycji na randkę w Gdańsku

  • Twierdza Wisłoujście to ciekawa propozycja na randkę dla tych, którzy cenią połączenie spacerowania ze zwiedzaniem. Tutaj można nie tylko rozkoszować się przepiękną panoramą rozciągającą się na ujście Wisły, ale również podziwiać pozostałości twierdzy z charakterystycznym wieńcem oraz wieżą.
  • Gdańsk Oliwa to dzielnica Gdańska granicząca z Sopotem, w której można obejrzeć ciekawy zespół katedralny. To z kolei pomysł na randkę w Gdańsku dla tych, którzy są prawdziwymi miłośnikami sztuki .
  • Ci, którzy natomiast cenią sobie możliwość poznawania dziejów naszego kraju mogą się wybrać na Westerplatte, gdański półwysep, którego tak dzielnie broniono podczas II wojny światowej. Znajduje się tu również plaża, więc miejsce to jest także idealne na wspólną przechadzkę brzegiem morza.

Polecamy także na randkę w Gdańsk

Restauracja Lucynka

Lelewela 19 Gdańsk


Cafe Bar Mon Balzac

ul. Piwna 36/39, 80-831 Gdańsk


Kawiarnia "Pi-Kawa"

ul. Piwna 5/6, 80-831 Gdańsk


Zobacz także inne miejsca na randkę GdańskZobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne