Szybkie randki czyli amerykańskie fast dates w Polscety?

Obecnie bardzo popularne jest szukanie partnerów życiowych na tak zwanych szybkich randkach (czasami określanymi też jako speed dating). Są to spotkania, na których każda osoba ma pięć minut na rozmowę z inną osobą. Ile w tym czasie zdążymy się o sobie dowiedzieć tyle musi nam wystarczyć, aby podjąć decyzję czy chcemy kontynuować znajomość. Przeważnie kończymy na jednej niezwykle krótkiej rozmowie, gdyż taka osoba może nas w ogóle nie zaintrygować, tak że będziemy chcieli ją bliżej poznać.

Jakie są szybkie randki?

Szybkie randki mają to do siebie, że jeśli ktoś potrafi się dogadać z innymi to będzie mógł wiele wynieść z takich rozmów. Co prawda poznanie kogoś w pięć minut graniczy z cudem, ale jeśli w te kilka minut złapiemy wspólny język to będzie to duży sukces. Na dalsze spotkania możemy się umawiać później i będziemy mogli napawać się wspólnie spędzonymi chwilami. Ta jedna randka jest dla wszystkich i każdego trzeba w jakimś stopniu poznać, aby móc przekonać się ile jest w nim kandydata na naszego towarzysza życia. Szybka randka pozwala nam się poznać wizualnie, ale nie koniecznie wewnętrznie i dlatego jeśli mamy, choć cień wątpliwości, czy osoba, którą odrzuciliśmy jest rzeczywiście taka, jaką ją odebraliśmy to warto umówić się na następne spotkanie, aby mieć szansę przekonać się czy robimy dobrze.

Gdzie są organizowane są szybkie randki

Obecnie w coraz większej ilości większych miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk) możemy spotkać się z takim zjawiskiem jak szybkie randki. Jest to znacznie łatwiejsze niż spędzanie wielu godzin na analizowaniu ankiet czy czytaniu ogłoszeń, ale takim spotkaniem, możemy również wyrządzić krzywdę niektórym osobom. Osoby nieśmiałe, które nie potrafią o sobie mówić nie powinny na takie spotkania chodzić, gdyż pięć minut to stanowczo za krótko, aby mogły powiedzieć coś o sobie i wyjdą ze spotkania bardziej poranione niż przed nim.

Szybkie randki i dalsze spotkania

Na szybkiej randce możemy jedynie powierzchownie ocenić wygląd czy zachowanie niektórych osób. Jeśli ktoś nas zainteresuje to warto umówić się na następne spotkanie. W tym celu możemy już w czasie tych kilku minut wybadać, jakie jest najlepsze miejsce na następną randkę. Z pomocą może nam również przyjść serwis randkowy strefarandki.pl, na którym znajduje się wiele propozycji spotkań. Możemy znaleźć niezwykle popularne miejsca na randki, ale także propozycje na nietypowe randki. Dzięki temu, co wybierzemy będziemy w stanie spędzić milo czas, ale także sprawdzić, czy poznana przez nas osoba zasługuje na dalsze spotkania. Wybór miejsca takiego spotkania ma bardzo duże znaczenie dla obydwu stron.

Szybkie randki opinie, pytania

A jakie są Wasze opinie? Co myślicie o takiej formie poznawania Partnera? Czekamy na Wasze opinie, pytania pod naszymi telefonami kontaktowymi. Można także je wysłać na nasz adres e-mail.

 Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne