Zapraszamy na randkę w Rzeszowie

Na randkę w Rzeszowie - park linowy czyli przygoda na wysokości

Organizowane przez: StrefaRandki.pl
Miejsc: 0
Kategoria: Randki


Zapraszamy na randkę w Rzeszowie w parku linowym, który wyzwoli odpowiednią dawkę adrenaliny i pozwoli przeżyć wspólnie niestandardową randkę we dwoje.

Wspólna zabawa kilka metrów nad ziemią.

Przeciwnie niż w życiu - w tym miejscu, im więcej napotkanych przeszkód - tym lepiej. Ruchome belki, palisady, skok na siatkę, zjazdy tyrolskie, kładki z mostami zwodzonymi - te i inne atrakcje napotkacie na swojej trasie! Wszystko to na wysokości od kilku do nawet kilkunastu metrów nad ziemią .

Czy jesteście gotowi na wyzwanie? A może Waszym bliskim przydałaby się spora dawka wrażeń i świetnej zabawy? Podarujcie sobie Voucher Park linowy dla dwojga - przygoda na wysokości!

Wskazówki dla uczestników

Wygodne ubranie, obuwie sportowe, najlepiej z twardą podeszwą.

Czas trwania

Ok. 1 godziny

Lokalizacja

Zimna Woda k. Woli Zgłobienskiej, Niechobrza i Czudca, niecałe 20 km od miasta Rzeszów. Dojazd tak jak na stok "Zimna woda"

Warunki uczestnictwa

Z atrakcji korzysta się na własną odpowiedzialność, wyłącznie po podpisaniu stosownych oświadczeń. Według regulaminu obiektu osoby cierpiące na choroby serca lub inne, mogące w przypadku wzmożonego wysiłku fizycznego zagrażać ich zdrowiu, nie powinny korzystać z parku linowego.

Rezerwacja

Ważność Voucheru - 12 miesięcy od dnia zakupu. Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 7 dni wcześniej.

Dostępność

Cały tydzień, od 9:00 do zmroku

Miejsce

Rzeszów

powiększ mapę


Forum oferty Na randkę w Rzeszowie - park linowy czyli przygoda na wysokości

Musisz się zarejestrować na Na randkę w Rzeszowie - park linowy czyli przygoda na wysokości, aby mieć możliwość dodawania wpisów na forum.Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.