Zapraszamy na niezapomnianą randkę w Białymstoku!

Paintball laserowy - idealny pomysł na randkę w Białymstoku

Organizowane przez: StrefaRandki.pl
Miejsc: 0
Kategoria: Randki


Zapraszamy na paintball laserowy, który wyzwoli odpowiednią dawkę adrenaliny i pozwoli przeżyć wspólnie niestandardową randkę w Białymstoku.

Doskonała zabawa w plątaninie korytarzy z bronią, która rani światłem

Klimat rodem z komputerowej strzelanki, ostre jaskrawe elementy wystroju wnętrza, mgła wisząca w powietrzu, przyprawiająca o mocniejsze bicie serca i… akcja! Tak w skrócie można opisać grę, w której liczy się refleks i opanowanie. Paintball laserowy dla dwojga to nowość na rynku, ale zdążył już zdobyć wielu wyznawców. W przeciwieństwie do paintballu, nie brudzi ubrania, lecz daje równie dużo frajdy. Strzelanie wiązkami laserów to coś, na czym szkolą się jednostki wojskowe wielu regionów świata.

Jak to działa?

Na początku otrzymujesz karabin i kamizelkę taktyczną (pancerz) wyposażoną w czujniki trafień. Po krótkiej demonstracji działania sprzętu wchodzisz do mrocznego podziemnego labiryntu, gdzie zaczyna się gra. Każda drużyna rozpoczyna po przeciwnej stronie w swojej "bazie". Po trafieniu przez przeciwnika kamizelka świeci diodami w kolorze danego zespołu. Wtedy gracz zostaje czasowo wyłączony z gry i musi aktywować się ponownie po określonym czasie lub po powrocie do swojej bazy.

Na wyświetlaczu karabinu można na bieżąco monitorować sytuację (ilość żyć, amunicji, pozostały czas gry, trafienia itd.). Sesja gry kończy się albo po upływie czasu albo utracie określonej ilości żyć gracza. Po ukończeniu następuje sczytywanie statystyk gry, które są następnie wyświetlane i przekazywane uczestnikom.

Wygrywa oczywiście drużyna, która zdobędzie większą ilość trafień. Zespoły mogą być również jednoosobowe, czyli jeden na jednego lub każdy na każdego.

W trakcie rozgrywki liczyć się będzie nie tylko celność i zdolności pojedynczego gracza, ale także odpowiednia strategia i jej skuteczna realizacja w opanowaniu labiryntu przez całą drużynę. Można zastosować na przykład powolną wojnę pozycyjną wykorzystując różne drogi do bazy przeciwnika bądź wykorzystać jedno przejście skupiając na nim całą drużynę.

Życzymy samych celnych strzałów!

Lokalizacja

Białystok. Miejsce przekażemy mailem po wybraniu terminu.

Czas trwania

2 gry po 30 min. każda.

Dostępność

Cały rok, poniedziałek - czwartek 15:00 - 22:00, piątek 15:00 - 24:00, sobota i niedziela 12:00 - 22:00.

Rezerwacja

Ważność Voucheru randkowego - 12 miesięcy od dnia zakupu. Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 14 dni wcześniej.

Informacje dodatkowe

Wchodząc do gry uczestnik otrzymuje karabin i kamizelkę taktyczną (pancerz) wyposażoną w czujniki trafień. Po krótkiej demonstracji i szkoleniu (ok. 10 min.) działania sprzętu wchodzi do mrocznego podziemnego labiryntu, gdzie zaczyna się gra. 

Miejsce

Białystok

powiększ mapę


Forum oferty Paintball laserowy - idealny pomysł na randkę w Białymstoku

Musisz się zarejestrować na Paintball laserowy - idealny pomysł na randkę w Białymstoku, aby mieć możliwość dodawania wpisów na forum.Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.