Zapraszamy na niezapomnianą randkę w Olsztynie!

Paintball laserowy - świetny pomysł na randkę w Olsztynie

Organizowane przez: StrefaRandki.pl
Miejsc: 0
Kategoria: Randki


Zapraszamy na paintball laserowy, który wyzwoli odpowiednią dawkę adrenaliny i pozwoli przeżyć wspólnie niestandardową randkę w Olsztynie.

Doskonała zabawa w świetle laserów

Czy znacie melancholijną melodię piosenki Nancy Sinatra „My baby shot me down”? Doskonały aperitif do gry, w którą chcielibyśmy Was wciągnąć… Klimat rodem z komputerowej strzelanki, ostre jaskrawe elementy wystroju wnętrza, mgła wisząca w powietrzu, przyprawiająca o mocniejsze bicie serca i… akcja! To wy ustalacie plan gry, jej misję i strategię. Liczy się refleks i opanowanie, które nie łatwo osiągnąć w ferworze walki. Paintball laserowy dla dwojga, chociaż jest nowością na rynku, zdążył już zdobyć wielu wyznawców. W przeciwieństwie do paintballu, nie brudzi ubrania, lecz daje równie dużo frajdy. Strzelanie wiązkami laserów to coś, na czym szkolą się jednostki wojskowe wielu regionów świata.

Jak to działa?

Na początku otrzymujesz karabin i kamizelkę taktyczną (pancerz) wyposażoną w czujniki trafień. Po krótkiej demonstracji działania sprzętu wchodzisz do podziemnego labiryntu, gdzie zaczyna się gra. Każda drużyna rozpoczyna po przeciwnej stronie w swojej "bazie". Po trafieniu przez przeciwnika kamizelka świeci diodami w kolorze danego zespołu. Wtedy gracz zostaje czasowo wyłączony z gry i musi aktywować się ponownie po określonym czasie lub po powrocie do swojej bazy.

Na wyświetlaczu karabinu można na bieżąco monitorować sytuację (ilość żyć, amunicji, pozostały czas gry, trafienia itd.). Sesja gry kończy się albo po upływie czasu albo utracie określonej ilości żyć gracza. Statystyki rozgrywki są wyświetlane i pokazywane uczestnikom po jej ukończeniu.

Wygrywa drużyna, która zdobędzie większą ilość trafień. Zespoły mogą być również być jednoosobowe, czyli jeden na jednego lub każdy na każdego.

W trakcie rozgrywki liczy się nie tylko celność i zdolności pojedynczego gracza, ale także odpowiednia strategia i jej skuteczna realizacja w opanowaniu labiryntu przez całą drużynę. Można zastosować na przykład powolną wojnę pozycyjną wykorzystując różne drogi do bazy przeciwnika bądź wykorzystać jedno przejście skupiając na nim całą drużynę.

Życzymy samych celnych strzałów!

Lokalizacja

Olsztyn. Miejsce przekażemy mailem po wybraniu terminu.

Czas trwania

2 gry po 30 min. każda.

Dostępność

Codziennie w godz. 12:00 - 23:00.

Rezerwacja

Ważność Voucheru randkowego - 12 miesięcy od dnia zakupu. Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 14 dni wcześniej.

Informacje dodatkowe

Wchodząc do gry uczestnik otrzymuje karabin i kamizelkę taktyczną (pancerz) wyposażoną w czujniki trafień. Po krótkiej demonstracji i szkoleniu (ok. 10 min.) działania sprzętu wchodzi do mrocznego podziemnego labiryntu, gdzie zaczyna się gra. 

Miejsce

Olsztyn

powiększ mapę


Forum oferty Paintball laserowy - świetny pomysł na randkę w Olsztynie

Musisz się zarejestrować na Paintball laserowy - świetny pomysł na randkę w Olsztynie, aby mieć możliwość dodawania wpisów na forum.Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.