Zapraszamy na randkę w Bielsku-Białej!

Paintball laserowy - znakomity pomysł na randkę w Bielsku-Białej

Organizowane przez: StrefaRandki.pl
Miejsc: 0
Kategoria: Randki


Zapraszamy na paintball laserowy, który wyzwoli odpowiednią dawkę adrenaliny i pozwoli przeżyć wspólnie niestandardową randkę w Bielsko-Białej!

Niezapomniane przeżycie podczas laserowej zabawy

Chcecie poczuć klimat rodem z komputerowej strzelanki? Spróbować swoich sił w trafianiu do celu i znacząco podnieść poziom adrenaliny? Skorzystajcie z naszej oferty, w której to wy ustalacie plan gry, jej misję i strategię. Liczy się refleks i opanowanie, które nie łatwo osiągnąć w ferworze walki. Paintball laserowy dla dwojga to nowość na rynku, która już zdobyła wielu wyznawców. Nie brudzi ubrania i sprawia dużo frajdy. Strzelanie wiązkami laserów to coś, na czym szkolą się jednostki wojskowe w wielu regionach świata.

Jak to działa?

Na początku otrzymujesz karabin i kamizelkę taktyczną (pancerz) wyposażoną w czujniki trafień. Po krótkiej demonstracji działania sprzętu wchodzisz do mrocznego labiryntu, gdzie zaczyna się gra. Każda drużyna rozpoczyna po przeciwnej stronie w swojej "bazie". Po trafieniu przez przeciwnika kamizelka świeci diodami w kolorze danego zespołu. Wtedy gracz zostaje czasowo wyłączony z gry i musi aktywować się ponownie po określonym czasie lub po powrocie do swojej bazy.

Na wyświetlaczu karabinu można na bieżąco monitorować sytuację (ilość żyć, amunicji, pozostały czas gry, trafienia itd.). Sesja gry kończy się albo po upływie czasu albo utracie określonej ilości żyć gracza. Po ukończeniu następuje sczytywanie statystyk gry, które są następnie wyświetlane i przekazywane uczestnikom.

Wygrywa oczywiście drużyna, która zdobędzie większą ilość trafień. Zespoły mogą również być jednoosobowe, czyli jeden na jednego lub każdy na każdego.

W trakcie rozgrywki liczyć się będzie nie tylko celność i zdolności pojedynczego gracza, ale także odpowiednia strategia i jej skuteczna realizacja w opanowaniu labiryntu przez całą drużynę. Można zastosować na przykład powolną wojnę pozycyjną wykorzystując różne drogi do bazy przeciwnika bądź wykorzystać jedno przejście skupiając na nim całą drużynę.

Życzymy samych celnych strzałów!

Lokalizacja

Bielsko-Biała. Miejsce przekażemy mailem po wybraniu terminu.

Czas trwania

1 godzina, 2 gry po 30 min. każda.

Dostępność

Poniedziałek - piątek 17:00-20:00, sobota i niedziela 10:00-21:00. 

Rezerwacja

Ważność Voucheru randkowego - 12 miesięcy od dnia zakupu. Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 14 dni wcześniej.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje sprzęt do realizacji gry, instruktaż oraz nadzór.

Miejsce

Bielsko-Biała

powiększ mapę


Forum oferty Paintball laserowy - znakomity pomysł na randkę w Bielsku-Białej

Musisz się zarejestrować na Paintball laserowy - znakomity pomysł na randkę w Bielsku-Białej, aby mieć możliwość dodawania wpisów na forum.Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.