FAQ

Na czym polega oferowana usługa przez StrefaRandki.pl?

Nasza usługa jest świadczona przez wykwalifikowane i doświadczone osoby - psychologów, coachów. Inne portale randkowe czy biura matrymonialne biorą na siebie tylko część procesu poznawania Partnera, portale randkowe dają tylko narzędzie do wyszukania odpowiedniej osoby w bazie danych użytkowników. Nie ma niestety pewności czy dana osoba jest tą za któą się podaje, dodatkowo proces poszukiwania trwa dość długo i trzeba spędzić wiele godzin na pisaniu maili.

Biura matrymonialne dają dużą pewność, że uzyskamy sprawdzoną listę pasujących osób, ale ich zasięg działania i ldostępna ista kandydatów powoduje, że lista dla Ciebie będzie ograniczona tylko do kliku osób. Praca biura matrymonialnego kończy się na przekazaniu listy odpowiednich kandydatów wraz z ich numerami telefonów, dalej musisz sobie radzić sam/sama i umówić się z nimi na randkę.

My idziemy dużo dalej, po pierwsze, po rejestracji i wypełnieniu kwestionariusza weryfikujemy osobiście poprzez telefon/spotkanie Twoje oczekiwania wobec Partnera/Partnerki, następnie przeszukujemy naszą bazę tak, aby dobrać odpowiednie osoby, po ich znalezieniu umawiamy Cię na randkę, a dodatkowo przez randką przygotowujemy Cię do niej, pomagamy w doborze stroju, wyborze pytań - nie ma nic gorszego jak brak przygotowania do randki. Pomagamy także zmniejszyć Twój lęk przed odrzuceniem na pierwszej randce.

Jak skorzystać z usługi?

Aby skorzystać z usługi zarejestruj się, wypełnij bardziej szczegółowy kwestionariusz, a następnie opłać swój pakiet, który wybierasz i oczekuj na telefon naszego konsultanta. Chcemy poprzez rozmowę z Tobą dowiedzieć się jak najwięcej na temat Ciebie oraz Twoich oczekiwań. Po rozpoznaniu umawiamy Cię już z konkretnymi osobami.

Jak wygląda proces wybierania odpowiednich dla mnie osób do umówienia randki?

Nasi konsultanci mają dostęp do bazy założonych profili, mogą filtrować ręcznie kandydatów na randkę z Tobą na bazie informacji, które zostały podane w kwestionariuszu oraz w trakcie rozmowy telefonicznej z Tobą. Na tej podstawie tworzą listę kandydatów do umówienia Cię na randkę. Bierzemy także pod uwagę Twój feedback uzyskany po każdej randce, dzięki czemu każda następna randka jest lepsza od poprzednich bo nasi eksperci mogą lepiej dobrać kandydatów.

Jak są arażowane randki?

Po wybraniu odpowiedniego kandydata dla Ciebie, konsultant dzowni do Ciebie i bliżej przedstawia Ci wybraną osobę z którą chcę Cię umówić. Wszystko czego dowiedzieliśmy się od Ciebie wcześniej jest brane pod uwagę na tym etapie. 

Podając informacje:

  • szanujemy prywatność i podajemy wyłącznie Twoje imię
  • nigdy nie podajemy Twojego numeru telefonu, adresu domowego, adresu email oraz gdzie pracujesz
  • przekazujemy Ci dokładny opis kandydata
  • dzielimy się naszymi spostrzeżeniami dlaczego uważamy, że randka z daną osobą będzie udana.

 

Jak i gdzie zostanę umówiony na randkę?

Nasz konsultant zaaranżuje wszystkie szczegóły dla Was, pomoże Ci dobrać odpowiednie miejsce, więc wystarczy, że Ty i umówiona osoba pojawicie się w danym miejscu o ustalonej godzinie. Naszym celem jest, aby wszystkie szczegóły były wcześniej wspólnie ustalone tak, aby miejsce i czas randki były odpowiednie dla obu stron.

Co się dzieje po randce?

Po zakończeniu randki możesz wymienić się kontaktami i zaproponować jeżeli dana osoba Ci odpowiada dalsze spotkania. Nasz konsultant po każdej randce poprosi Cię o przekazanie wskazówek - feedbacku z randki. Dzięki Twoim komentarzom i ocenie randki jesteśmy w stanie dużo lepiej dopasować do Twoich oczekiwań proponowane przez nas osoby.

Tagi
Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.