Jak działamy

Nasze zasady

  1. Prywatność i poufność danych Użytkowników - Twoje dane nigdy nie zostaną przez nas udostępnione bez Twojej wiedzy, nie przekazujemy nazwiska i bez Twojej zgody numeru telefonu. Twoje zdjęcia nie pojawią się na żadnej stronie www i będą widoczne jedynie dla wybranych dopasowanych do Ciebie osób.

  2. Concierge w randkowaniu - zdajemy sobie sprawę jak trudne jest szukanie właściwej osoby, umawianie się na randki, możliwość odrzucenia na pierwszej randce, dlatego nasze działania są tak realizowane, aby przeprowadzić 2 osoby bezstresowo przez proces poznawania się - to my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie osoby z któymi umówimy Cię na randkę, pomożemy Ci umówić się na randkę oraz się do niej przygotować tak, aby maksymalnie zmniejszyć Twój lęk przed randką.

  3. Telefoniczny kontakt i darmowe konsultacje - jesteśmy dostępni dla Ciebie przez 5 dni w tygodniu pod numerem (22) 243-00-11 lub 728-853-079 i pomożemy Ci poprzez naszych specjalistów - coachów, psychologów czy też trenerów personalnych i stylistów, aby Twoje działania przyniosły zamierzony efekt, tak abyś w każdej sytuacji czuł się pewnie.

Poniżej przedstawiamy w skrócie jak wygląda nasz proces.

Etap I – odpowiedni dobór partnerski

Pierwszym i jednym z ważniejszych etapów, z jakimi się spotkasz na portalu StrefaRandki.pl to odpowiedni dobór partnera. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji, a następnie poprzez spotkanie lub rozmowę telefoniczna z naszym coachem, stworzymy profil idealnie Ciebie charakteryzujący oraz dowiemy się jakiej osoby poszukujesz. Dzięki temu będziemy mogli znaleźć dla Ciebie partnera/partnerkę, który będzie odpowiadał wskazanym przez Ciebie kryteriom oraz oczekiwaniom.

Twój czas się dla nas liczy. W trosce o komfort naszych użytkowników jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie wspólnego zapoznawania się. Chcemy, aby Twój czas spędzany na poszukiwaniu drugiej połówki był ograniczony do minimum. Nie musisz już oglądać setek profili, pisać wielu maili, aby umówić się na pierwszą randkę.

Mając na uwadze to co dla naszych użytkowników najważniejsze oraz kładąc duży nacisk na standard oferowanych usług dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się u nas bezpiecznie i pewnie aby każdy nasz Klient był przed randką przygotowany do niej. Dbamy takżeo autentyczność profili oraz zapewnimy Ci anonimowość.

Etap II – wybór miejsca na randkę

Jak większość portali randkowych i biur matrymonialnych nie koncentrujemy sie tylko na etapie wyszukiwania potencjalnego partnera. Portal StrefaRandki.pl idzie o krok dalej. Chcemy pomóc Tobie w spotkaniu się w realu z wybraną przez Ciebie osobą, a najlepszym do tego sposobem jest randka. Dlatego, każdy z Państwa będzie miał dostęp do bazy sprawdzonych i polecanych przez innych singli miejsc idealnych na randkę.

Etap III – przygotowanie się do randki

Zdając sobie sprawę, jak często ważnym wydarzeniem w naszym życiu jest randka, pragniemy  pomóc Tobie dobrze się do niej przygotować. Kluczem do sukcesu może okazać się odpowiednio dobrane miejsce oraz aranżacja samego spotkania. Jeśli chciałbyś(abyś) dowiedzieć się, jak odpowiednio ubrać się na randkę, aby wyglądać atrakcyjnie  i olśniewająco.  Zastanawiasz się, jakie tematy na niej poruszać, aby nie groziła Wam krępująca cisza? Czy wiesz, jak postępować, kiedy czas randki niechybnie dobiega końca? A może odczuwasz obawy przed spotkaniem z wybraną osobą? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znają nasi eksperci: coacher, stylistka, trenerka, którzy są do Twojej dyspozycji.

Dodatkowo tylko na portalu StrefaRandki.pl możesz zamówić dodatkowe  niespodzianki?, które urozmaicą Waszą randkę, tj.: zaproszenie na randkę dla drugiej osoby, bukiecik kwiatów lub prezent z podziękowaniami za mile spędzony czas.

Etap IV – to Twój czas

Teraz, już wszystko zależy od Ciebie i partnera/partnerki, z którą umówiłeś(aś) się na spotkanie. Liczymy na to, że fachowa pomoc i wsparcie, które u nas otrzymałeś(aś) przyniosą oczekiwany skutek, a miłość będzie na wyciągnięcie ręki.

Na portalu StrefaRandki.pl,  każdy z użytkowników będzie miał również dostęp do wielu ciekawych propozycji spędzania wolnego czasu, w gronie innych singli – wyjazdy, wczasy, imprezy, kursy i wiele, wiele innych. Znajdziecie u nas także interesujące artykuły na tematy lekkie i przyjemne, ale i te o których czasami trudno rozmawiać. Będzie dużo porad od ekspertów, ale i Waszych osobistych przemyśleń i doświadczeń związanych z miłością, związkami, samotnością, poszukiwaniem drugiej połówki.

Zapraszamy również na naszego facebooka i do aktywnego na nim uczestniczenia.

My ze swojej strony, jako zespół tworzący portal StrefaRandki.pl, dołożymy wszelkich starań, aby służył on Wam, jak najlepiej.

Tagi
Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.