O nas

Nowy portal, nowe możliwości, nowy początek czegoś istotnego!

Nie lubisz biur matrymonialnychi portali typowo randkowych? Nie ufasz im, bo wiele razy się już sparzyłeś (aś)? Uważasz, że portale randkowe nie dają konkretnego rezultatu i tylko tracisz na nich swój cenny czas? Znajomi namówili Ciebie na wypróbowanie szybkich randek, ale formuła się Tobie nie spodobała? Dlatego zapewne z rezerwą zaglądasz na nasza stronę myśląc, co też nowego, od tego co już doświadczyłeś(aś) możemy Tobie zaproponować?

Mamy nadzieję, że potrafimy Ciebie pozytywnie zaskoczyć!

StrefaRandki.pl to nowy, prężnie się rozwijający, z ogromnymi perspektywami portal (serwis) matrymonialny. Naszą ofertę kierujemy do tych z Was (singli, singielek od zawsze lub z odzysku :), którzy pragną ułożyć sobie życie u boku drugiej osoby. Nie w głowie już Tobie  przelotne znajomości. Przyjaciele, znajomi oraz rodzina to ważny element Twojego życia, ale nie zastąpią ukochanej kobiety lub mężczyzny. Chcesz powiedzieć „nie” samotnym wieczorom i porankom? A to wszystko dlatego, bo jesteś zdecydowany założyć poważny i długotrwały związek. To trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Chcemy Tobie pomóc , w osiągnięciu wymarzonego celu , stwarzając dogodne warunki do znalezienia drugiej połówki.

Przede wszystkich dążymy do tego, aby portal StrefaRandki.pl towarzyszył każdemu użytkownikowi od samego początku, kiedy się zarejestruje na naszym portalu aż do etapu finalnego, czyli do momentu, w którym uzna, że wybrana przez niego osoba spełnia jego oczekiwania i chciałby(aby) z nią stworzyć związek. W tym celu przygotowaliśmy ścieżkę, w której krok po kroku zrealizujesz swój cel razem z nami.

Zobacz jak działamy i Najcześciej zadawane pytania

Tagi
Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.