Porady

Strona:

1 2

Następna
Subskrybuj kategorię

Konkurs "Moja najgorsza randka"

UWAGA KONKURS !!! "Moja najgorsza randka" Aby wziąć udział w konkursie:- polub nasz Fanpage- udostępnij ten post- prześlij opis najbardziej nieudanej randki, jaka przytrafiła Ci się w życiu na adres info@strefarandki.pl. Baw się i wygraj cenne nagrody:- 2 główne nagrody…


Mężczyźni kontra kobiety - różnice w postrzeganiu świata

Mężczyźni kontra kobiety - różnice w postrzeganiu świata

To, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa wiadomo nie od dziś. Różnice między nami to nie tylko efekt wszechobecnych stereotypów. Okazuje się, że większość powielanych przekonań jest udowodniona naukowo. To te różnice dają nam jednak szansę na tak znakomite uzupełnianie się. Ponadto bywają całkiem zabawne. Wiesz, że przeprowadzony eksperyment wykazał, że kobieta wypowiada średnio 20 000 słów dziennie, podczas gdy z ust mężczyzny wydobywa się zaledwie połowa tej liczby?


Jak zwalczyć stres i przygotować się do pierwszej randki?

Jak zwalczyć stres i przygotować się do pierwszej randki?

Pierwsza randka bywa zazwyczaj ogromnym przeżyciem emocjonalnym. Chęć wywarcia jak najlepszego wrażenia na drugiej osobie potęguje w nas obawy i negatywne wyobrażenia. To wszystko wina stresu, który nieświadomie pogłębiamy, zamiast go niwelować. Wychodzimy więc naprzeciw wszystkim zdenerwowanym randkowiczom i zdradzamy kilka niezawodnych sztuczek!


Znaki zodiaku na pierwszej randce

Tak, już widzę ten uśmiech na twarzy. Z horoskopów wszyscy się śmieją, a jednak je czytają i szukają w nich odniesienia do własnego życia. Nawet poważni prezesi firm, często dzień zaczynają od porannej kawy i czytania horoskopu dziennego. Poniżej przedstawimy jednak, jak dany znak zodiaku zachowuje się na pierwszej randce, to pozwoli nam się przygotować na to, co nas czeka, jak odczytywać pewne sygnały. Co powinno nas zaniepokoić, a co upewnić, że się tej osobie podobamy.


Sylwester singla

Okres przedświąteczny, to nie tylko robienie wypieków i sprzątanie w domu, ale to także czas, gdy planujemy, gdzie spędzimy Sylwestra. Osoby bez pary mają zadanie o tyle utrudnione, że nie wszystkie sylwestrowe propozycje są dla nich odpowiednie. Na większości bali sylwestrowych będą same pary i singiel mógłby czuć się na nich jak przysłowiowe piąte koło.


E-book o randkach

Chciałbyś wiedzieć jak przygotować się do randki, poznać wskazówki eksperta jak należy ubrać się na randkę, jakie tematy warto podejmować na randce, a jakich tematów lepiej unikać? Pomożemy Ci - pobierz na początek przygotowany przez naszych ekspertów - psychologów, coachów ebook randkowy.


Co zrobić, aby pierwsza randka nie była tą ostatnią?

Ile osób zadawało sobie to pytanie cp zrobić, aby nasza pierwsza randka nie zakończyła się na 1 spotkaniu? Prawdopodobnie bardzo wiele. Ile z nich znalazło odpowiedź? Hmm... miejmy nadzieję, że większość. Co jednak zrobić, gdy rozwiązanie nie przychodzi tak łatwo i pomimo starań nadal nie wychodzi nam randkowanie?


Pomysły na nietypowe randki

Niektórzy twierdzą, że pierwsza randka powinna wyglądać klasycznie i odbywać się w restauracji lub kawiarni, ale to tylko jedna z opcji. Liczy się przede wszystkim Wasza kreatywność i znajomość drugiej osoby.


Jakie miejsce wybrać na randkę?

Wybrane miejsce na pierwszą randkę ma znaczenie drugorzędne choć oczywiście bardzo istotne. Absurdalny pomysł może stać się idealnym, pod warunkiem, że znamy preferencje drugiej osoby z którą się wybieramy na taką randkę.


Rady dla Panów jak się ubrać na randkę

Przedstawiamy w artykule kilka przydatnych rad dla Panów tak, aby wygląd nie przeszkadzał w naszym odbiorze na randce.


Strona:

1 2

Następna
Subskrybuj kategorię


Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.