Konkurs "Moja najgorsza randka"

UWAGA KONKURS !!!

"Moja najgorsza randka"

Aby wziąć udział w konkursie:
- polub nasz Fanpage
- udostępnij ten post
- prześlij opis najbardziej nieudanej randki, jaka przytrafiła Ci się w życiu na adres info@strefarandki.pl.

Baw się i wygraj cenne nagrody:
- 2 główne nagrody (1 dla Pani i 2 dla Pana) w postaci bonów do Empiku po 50 zł każdy
- książka podróżnicza "Świat się bawi - 200 najlepszych imprez, festiwali"
- książka podróżnicza "500 cudów świata"
- książka dla mężczyzny: "Jak oczarować kobietę"
- książka dla kobiety: "Vademecum singla"
- dla 10 najlepszych prac przewidujemy darmowe umówienie randki i konsultację coacha.
Czekamy na najlepsze prace do 15. marca 2015 do końca dnia

 

Regulamin Konkursu „Moja najgorsza randka”

1. Organizatorem Konkursu oraz fundatorem nagród jest portal www.StrefaRandki.pl

2. Konkurs rozpoczyna się 9. marca 2015 r. o godz. 18:00, a kończy 15. marca 2015 o godzinie 23.59. 

3. Konkurs odbywa się za pośrednictwem fan page’a pod adresem http://www.facebook.com/strefarandki oraz skrzynki e-mail pod adresem info@strefarandki.pl.

4. W Konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.

5. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika niniejszego Regulaminu. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, a także oświadcza, że spełnia wszystkie warunki konieczne do udziału w Konkursie. 

6. Zadaniem uczestnika jest opisanie najgorszej randki i przesłanie jej opisu w treści e-maila  na adres info@strefarandki.pl oraz udostępnienie postu na temat konkursu w opcji „Publiczne”.

7. Nagrody zostaną przyznane pięciu osobom, które prześlą najciekawsze opisy.

6. Jedna osoba może wygrać tylko jeden raz.

7. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wygranej i sposobie odebrania nagrody mailowo oraz za pośrednictwem fan page'a w ciągu 72 godzin od zakończenia konkursu.

8. W Konkursie przyznane zostaną nagrody w postaci:

  • 2 główne nagrody (1 dla Pani i 2 dla Pana) w postaci bonów do Empiku po 50zł każdy
  • książka podróżnicza Świat sie bawi - "200 najlepszych imprez, fesitwali"
  • książka podróżnicza "500 cudów świata"
  • książka dla mężczyzny: "Jak oczarować kobietę"
  • książka dla kobiety: "Vademecum singla"
  • dla 10 najlepszych prac przewidujemy darmowe umówienie randki i konsultację coacha

Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełni któregokolwiek z warunków Regulaminu, nie prześle danych adresowych do wysyłki nagrody w ciągu 7 dni roboczych lub nie odbierze przyznanej mu nagrody, Jego prawo do nagrody wygasa. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym dane uczestnika.

10. Akceptując treść niniejszego Regulaminu i biorąc udział w Konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych Organizatorowi dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia i powiadomienia zwycięzców oraz przekazania nagród, a także w celach marketingowych i promocyjnych usług portalu StrefaRandki.pl.

11. StrefaRandki.pl jest administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez administratora w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę. 

12. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych. 

13. Organizator zastrzega możliwość przedłużenia trwania Konkursu i zmian w Regulaminie niemających wpływu na prawa już nabyte. 

14. W sprawach nienormowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

Tagi


Dodaj komentarz

  • 20 + 8 =


Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.