Rejestracja chętnych

Coaching personalny w Poznaniu

Organizowane przez: StrefaRandki.pl
Kategoria: Coaching


Witam serdecznie Nazywam się Maria Gębala . Z wykształcenia jestem fizykiem onkologiem i psychoonkologiem doradcą i międzynarodowym coachem ICf. Swoja przygodę z coachingiem zaczęłam kilka lat temu, od tego czasu bardzo zmieniło się moje zycie zawodowe jak i prywatne. Najważniejsza zmiana dotyczyła uświadomienia sobie kim jestem i jak chcę żyć. Życie naprawdę jest piękne i mamy na nie ogromny wpływ. Każdy z nas ma swoją własną drogę rozwoju osobistego pełną potencjału i niespodzianek.

Obecnie specjalizuje się w Life coachingu- przede wszystkim w zakresie budowania zdrowych relacji, pewności siebie, wewnętrznej motywacji, wyznaczania celów,oraz radzenia sobie ze stresem. Dodatkowo dla Pań oferuje sesje związane z tematyką poszukiwania i rozwijania swojej kobiecości oraz seksualności.

Oprócz sesji coachingowych oferuje również doradztwo w zakresie budowania pewności siebie, relacji damsko-męskich, wenetrznej motywacji  oraz technik uwodzenia na każdym etapie znajomości.

Różnice między coachingiem a doradztwem

Coaching personalny

* jest to Pomoc ludziom w dokonywaniu zmian w taki sposób, w jaki tego oczekują i pomoc w podążaniu w kierunku, w którym chcą.

* to klient jest ekspertem i zna rozwiązania

*  jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie Klienta oraz wspieranie Go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany (w oparciu o własne wnioski i zasoby).

* opiera się na partnerskiej relacji miedzy coachem a klientem.

*coach podąża za klientem, nie ocenia i nie sugeruje rozwiązań

Sesje coachingowe oferuje przede wszystkim osobom które:

- chcą wzmocnić lub zbudować poczucie własnej wartości

- chcą zawierać zdrowe i satysfakcjonujące relacje z innymi

- chcą odnaleźć swoje mocne strony

- chcą odnaleźć swój potencjał i na nim budować swoje życie

- są ciekawi siebie

- pragną wyznaczyć sobie cele i pracować nad nimi

- poszukują prawdziwych wartości w sobie  oraz w innych

- chcą wzmocnić swoją motywację do działania

- chcą pozbyć się negatywnych i ograniczających przekonań

Najogólniej mówiąc chcą być szczęśliwe na swój własny wyjątkowy i oryginalny sposób.

 

Doradztwo:

* jest pracą z klientem nie usatysfakcjonowanym rezultatami swoich działań lub zaistniałą sytuacją. Klienci tacy potrzebują przewodnictwa i porady.

* Doradca pomaga rozwiązywać klientom ich problemy.

* Proponuje swoje rozwiązania, które uważa za najlepsze i najskuteczniejsze. Doradca przejmuje odpowiedzialność za przedstawione klientowi rozwiązania.

 * Doradca wystepuje w roli eksperta w danej dziedzinie, rozumie ją i ma szerszy obraz dzięki swojemu szerokiemu doświadczeniu.  

* Doradca poszukuje dobrych sposobów zastosowania tych rozwiązań w świecie swojego klienta

Doradztwo oferuje osobom, które nie mają pomysłu a wszystkie wypróbowane techniki zawiodły i chcą powołać się na eksperta.

 

Ceny coachingu i doradztwa sa takie same

1 sesja za darmo.

Kazda kolejna pojedyńcza sesja 100 zł dla zarejestrowanych

120 dla poostałych osób

Sesja w pakiecie 80 zł (min 4 sesje) dla zarejestrowanych i 100 zł dla pozostalnych

Sesje face to face w Poznaniu i w okolicach lub przez Skype’aForum oferty Coaching personalny w Poznaniu

Musisz się zarejestrować na Coaching personalny w Poznaniu, aby mieć możliwość dodawania wpisów na forum.Zobacz także: Szybkie randki | Szukam męża, żony | Sympatia | Randki Trójmiasto | Single Trójmiasto | Portale randkowe | Pani pozna Pana | Biuro matrymonialne Trójmiasto | Ogłoszenia i anonse matrymonialne

magic by: optymalizacja procesów w firmie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.